Tomātu kraukšķi

(1 klientu atsauksmes)

4.00 

Aukstumā žāvēto (liofilizeto) tomātu kraukšķi, kuri liks savādāk paskatīties uz tomātu.

Sastāvs: Tomāti, baziliks, oregano

Pievienot vēlmju sarakstam
Pievienot vēlmju sarakstam

Tomātu kraukšķi –

Aukstumā žāvēto (liofilizeto) tomātu kraukšķi, kuri liks savādāk paskatīties uz tomātu.

Šī būs lieliska uzkoda skolai vai darbam, veselīga alternatīva klasiskajām uzkodām, bez glutēna, piemērota veģetāriešiem un bagātīgs šķiedrvielu avots.

Liofilizācija – žāvēšana aukstumā –

Angliskais “Freeze Dried” ļoti precīzi apraksta izmantoto metodi – žāvēšana saldējot, sarunvalodā gan biežāk tiek izmantots – žāvēšana aukstumā vai liofilizēts, mēdz saukt arī par sublimāciju. Liofilizācijas procesa laikā ogas un augļi tiek žāvēti vakuumā lielā aukstumā (līdz -40 °C). Žāvēšanas laikā produktā saglabājas vitamīni un minerālvielas. To zudums ir vien daži %. Ārī dabiskā smarža, garša un izskats turpina priecēt pat pēc apstrādes, savukārt produkta struktūra paliek kraukšķīga. Nodrošinot, lai gatavajam produktam nepiekļūst mitrums(arī gaisā esošais) uzglabāšanas termiņš var būt pat vairāki gadu desmiti.

1 atsauksmes par Tomātu kraukšķi

  1. Marta

    Kā sāļo uzkodu cienītājai bieži ir grūti atrast, ko foršu un ne pārāk pārsātinātu ar sāli. Šie našķi bija izcili visās frontēs! Ļoti spilgta un sabalansēta garša. Noteikti iesaku tomātmīļiem un visiem citiem, kam patīk palutināt sevi 🙂

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *