Violetie kraukšķu asorti ar bumbieriem

4.00 

Aukstumā žāveto (liofilizēto) ogu un augļu izlase. Vai var būt kas labāks, kad gribas kādu veselīgo našķi!

Sastāvs: krūmmellenes, bumbieri, plūmes

Pievienot vēlmju sarakstam
Pievienot vēlmju sarakstam

Kraukšķu asorti ar bumbieriem-

Aukstumā žāveto (liofilizēto) ogu un augļu izlase. Vai var būt kas labāks, kad gribas kādu veselīgo našķi! Izbaudiet kraukšķīgo Latvijas dārzu vasaru visa gada garumā.

Šī būs lieliska uzkoda skolai vai darbam, veselīga alternatīva klasiskajām uzkodām, bez glutēna, piemērota veģetāriešiem un bagātīgs šķiedrvielu avots. Ražošanā izmantotie sīrupi tiek iegūti ekstraģējot ar cukuru.

Liofilizācija – žāvēšana aukstumā –

Angliskais “Freeze Dried” ļoti precīzi apraksta izmantoto metodi – žāvēšana saldējot, sarunvalodā gan biežāk tiek izmantots – žāvēšana aukstumā vai liofilizēts, mēdz saukt arī par sublimāciju. Liofilizācijas procesa laikā ogas un augļi tiek žāvēti vakuumā lielā aukstumā (līdz -40 °C). Žāvēšanas laikā produktā saglabājas vitamīni un minerālvielas. To zudums ir vien daži %. Ārī dabiskā smarža, garša un izskats turpina priecēt pat pēc apstrādes, savukārt produkta struktūra paliek kraukšķīga. Nodrošinot, lai gatavajam produktam nepiekļūst mitrums(arī gaisā esošais) uzglabāšanas termiņš var būt pat vairāki gadu desmiti.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Violetie kraukšķu asorti ar bumbieriem”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *