Rabarberu kraukšķi upeņu sīrupā

3.50 

Aukstumā žāvētie (liofilizētie) rabarberi upeņu sīrupā – ideāla uzkoda, steidzīgajā dienas ritmā.

Sastāvs: rabarberi, upeņu sula, cukurs

Pievienot vēlmju sarakstam
Pievienot vēlmju sarakstam

Rabarberu kraukšķi upeņu sīrupā –

Pavasarīgo rabarberu svaigumu esam papildinājuši ar vasaras saules izlolotajām Latvijas upenēm. Šī garšu kombinācija pārsteigs ar savu intensitāti un vienlaicīgu balansu. Izbaudiet dažādību vienā kraukšķī.

Šī būs lieliska uzkoda skolai vai darbam, veselīga alternatīva klasiskajām uzkodām, bez glutēna, piemērota veģetāriešiem un bagātīgs šķiedrvielu avots. Ražošanā izmantotie sīrupi tiek iegūti ekstraģējot ar cukuru.

Liofilizācija – žāvēšana aukstumā –

Angliskais “Freeze Dried” ļoti precīzi apraksta izmantoto metodi – žāvēšana saldējot, sarunvalodā gan biežāk tiek izmantots – žāvēšana aukstumā vai liofilizēts, mēdz saukt arī par sublimāciju. Liofilizācijas procesa laikā ogas un augļi tiek žāvēti vakuumā lielā aukstumā (līdz -40 °C). Žāvēšanas laikā produktā saglabājas vitamīni un minerālvielas. To zudums ir vien daži %. Ārī dabiskā smarža, garša un izskats turpina priecēt pat pēc apstrādes, savukārt produkta struktūra paliek kraukšķīga. Nodrošinot, lai gatavajam produktam nepiekļūst mitrums(arī gaisā esošais) uzglabāšanas termiņš var būt pat vairāki gadu desmiti.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Rabarberu kraukšķi upeņu sīrupā”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *